Kalite Belgelerimiz

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi, verimli yapısıyla tüm paydaşlarımıza fayda sağlayarak,uygulanabilir şartları yerine getirilmesi, müşteri beklentilerini karşılayarak onların saygısı ve bağlılığını geliştirmek ve sürekli kılınması,tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi, müşteri , çalışan , tedarikçi ve toplum memnuniyetini sürekli gözden geçirerek arttırmayı Kalite Politikası olarak benimsemiştir.

İzopak bitümlü su yalıtım membranı üretmiş olduğu membran grubunda kalite anlayışı yolunda çizgisini bozmadan yoluna devam ediyor. Bu istikrarlı sürüşünü de kalite belgeleri ile tescilleyerek günden güne büyümeye devam ediyor. İzopak membran, gerek üretim aşamasında gerekse satış ve sonrası hizmetlerinde tüm kalite standartlarını uygulayarak hizmet veriyor. Bu kapsamda ulusal ve uluslararası geçerliliği olan tüm sertifikasyonunu tamamlayarak tescilli bir marka olmanın tüm gereklerini yerine getiriyor.

Su Yalıtım Membranları Ürün Kodları ve Ürünün Kullanım Yerleri

TS EN 11758-1 : Temel, Köprü, Viyadük, Büyük Sanat Yapıları, Tüneller, Yapay Göletler, Su Kanalları, Atık Depolama Sahaları, Arıtma Tesisleri ve Yüzme Havuzu gibi yerlerde kullanılan Plastomerik ve Elastomerik Polimer Bitümden imal edilmiş su yalıtım örtüleri.

TS EN 13707 : Çatılarda Su Yalıtımında Kullanılan Bitümlü Esnek Levhalar
F2 : Camtülü Fibrocam Takviyeli Bitümlü Su Yalıtım Membranı
PP3 : Polyester Keçe Takviyeli Bitümlü Su Yalıtım Membranı
PAR3 : Polyester Keçe Takviyeli Arduaz Mineral Taş Kaplı Bitümlü Su Yalıtım Membranı

TS EN 13969 : Yapıların Bodrum Temel,Perde,Bohçalama da Kullanılan Esnek Bitümlü Su Yalıtım Membran Levhaları
PP3 : Polyester Keçe Takviyeli Bitümlü Su Yalıtım Membranı
PP4 : Polyester Keçe Takviyeli Bitümlü Su Yalıtım Membranı

İZOPAK Bitümlü Su Yalıtım Membranları

ISO ve CE Belgelerimiz

TSE Sertifikalarımız

Elektronik Belge Yönetim sistemi | TSE Sertifikalarımızın Güncel Olduğunu Doğrulayan TSE Kare Kodları
Güncel TSE Belgelerimizi cep telefonuzda yer alan karekod uygulaması sayesesinde kolayca görebilirsiniz.

Marka Tescil Belgelerimiz