Kurumsal

Firmamız İzopak Bitümlü Su Yalıtım Membranları olarak fabrikamızda yıllık olarak 12.000.000 m2 bitümlü su yalıtım örtüsü membran üretimi gerçekleştirilmektedir. Bu rakamla Türkiye genelindeki bayi ağı ve yurtdışı ihracat pazarında bize ulaşan tüm ihtiyaçlara cevap verebilmekteyiz. Konusunda uzman kişilerden oluşan kadromuz, teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve bu gelişmeleri yeni projelere uygulamaktadır.

Firmamız başta Toki , kiptaş gibi toplu konut projelerinin bitumlu su yalıtım membranı ihtiyaçlarını , kamu kurum ve kuruluşların özel proje ve yalıtım uygulamalarının , müteahhit firmaların bitümlü su yalıtım membranı ve yalıtım ürünleri ihtiyacını en kaliteli ve kısa zamanda karşılamaktadır.
Kaliteden ödün vermeden, doğruluk ve güvenilirlik ilkeleriyle yola çıkan şirketimiz, müşteri memnuniyeti, kalite ve güven anlayışıyla hareket etmektedir. Müşteri memnuniyetine önem vermemiz sonucunda oluşan olumlu imajımızla İZOPAK sektörün zirvesine ilerlemeye devam etmektedir. Ürünlerimiz TSE ve CE tarafından onaylanmış , firmamız ise ISO 9001 kalite belgesi ile belgelendirilmiştir.

Fabrikamız, 5.000 m2 kapalı alanda Arnavut köy İstanbul’da üretim yapmaktadır. Yukarıda bahsedilenler dışında stratejik ve lojistik avantajımız sayesinde gerek yurtiçinde, gerekse uluslar arası kara, deniz ve hava sevkiyatlarında tüm teslimatlarımız hızlı bir şekilde ve zamanında yapılabilmektedir.
Ürünlerimiz: Ortadoğu, Balkanlar , Afrika ve komşu ülkelere ihraç edilmektedir.

Üretimini Yaptığımız Bitümlu Su Yalıtım Membranı Çeşitlerimiz:

  • Fibrocam camtülü taşıyıcılı su yalıtım membranı
  • Alüminyum folyo kaplı su yalıtım membranları
  • Polyester keçe taşıyıcılı yalıtım membranları
  • Arduaz mineral taş kaplı polyester keçeli membranlar
  • Shingle çatı kaplama örtüsü – Değişik desen ve renk seçenekleri
  • Desenli Membranlar (Yonca, Petek)

Markalarımız